IMG-20200912-WA0059

W 2020 roku wystartowała nasza baza nurkowa, która zlokalizowana jest w zalanym kamieniołomie Balaton w Trzebini. Od tego roku organizujemy więc kursy na wodach otwartych już „u siebie”! Lokalizacja bazy jest świetna, ponieważ zapewnia nie tylko doskonałe warunki nurkowe, podwodne atrakcje oraz dobrą widoczność, ale stanowi również częste miejsce wypoczynku mieszkańców Trzebini i okolic. To oznacza że nie tylko nurkowie, ale i całe ich rodziny.

Kamerka Balaton Trzebinia – sprawdź co tam się teraz dzieje!

balaton kamerka

Kamieniołom Balaton znajduje się w centrum Trzebini, która położona jest przy autostradzie A4 w połowie drogi między Krakowem a Katowicami.

Nasza baza dopiero ruszyła, jednak już teraz zapewnia wiele atrakcji i powoli staje się istotnym miejscem na nurkowej mapie Polski. W najbliższym czasie planujemy dalsze oczyszczanie i zarybianie zbiornika, a także rozbudowę zarówno podwodnych instalacji, jak i udogodnień w samej bazie.

Zbiornik zapewnia doskonałe atrakcje podwodne nie tylko z powodu przygotowanej infrastruktury. Jest również już teraz mocno zarybiony, a spotkanie dużego suma, lub leniwie płynącego szczupaka nie jest niczym wyjątkowym. W Balatonie pływają też duże karpie, karasie i wiele innych ryb!