Na nurki jeździmy regularnie! Kilka razy w miesiącu nurkujemy w polskich zbiornikach w okolicy, a 2-3 razy w roku jeździmy na nurkowe wakacje w Chorwacji, Egipcie, Tajlandii i innych ciekawych krajach!

Wyjazdy nurkowe w Polsce

Wbrew pozorom, Polska oferuje masę ciekawych lokalizacji nurkowych! Na samym Śląsku jest wiele zbiorników, które warto odwiedzić. Regularnie jeździmy do Opola na „Kamionkę” oraz do Jaworzna na „Koparki”. Jeśli chcesz jechać z nami, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego by dowiedzieć się kiedy i gdzie jedziemy w nadchodzący weekend!

Bądź z nami na bieżąco – śledź profil na Facebooku gdzie informujemy o wszystkich naszych planach!

Co jakiś czas jeździmy również w nieco odleglejsze rejony, do Austrii lub Niemiec. Takie wyjazdy trwają zwykle dwa do trzech dni. Informacji o nich szukaj na profilu na FB!

wyjazdy nurkowe 1

Wyjazdy nurkowe za granicę

Trudno nam wyobrazić sobie wakacje bez nurkowania, dlatego też wszędzie gdzie jedziemy staramy się zanurkować. Na wyjazdy nurkowe jeździmy 2-3 razy w roku, przede wszystkich do europejskich krajów, takich jak Hiszpania, Chorwacja, Malta czy Włochy. Naturalnie regularnie odwiedzamy także Egipt, który jest najlepszym i najtańszym krajem jeśli chodzi o nurkowanie. Raz na jakiś czas urządzamy wyjazd-ekstra i wybieramy się do Tajlandii, na Filipiny, czy do Australii.

Aby sprawdzić dokąd jedziemy następnym razem, sprawdź zakładkę Aktualności. Pamiętaj, że taki wyjazd to nie tylko okazja by zanurkować w egzotycznym miejscu, ale i zorganizować rodzinie wymarzone wakacje!

wyjazdy nurkowe 2