Kursy nurkowe

Centrum Nurkowe Octopus oferuje kursy nurkowe w ramach systemów CMAS i PADI, które pozwolą Ci opanować najważniejsze umiejętności nurkowe i uprawnią Cię do swobodnego nurkowania. Po ich ukończeniu otrzymasz powszechnie uznawane certyfikaty, a wody całego świata staną dla Ciebie otworem.

Nasze kursy obejmują niezbędne przygotowanie teoretyczne oraz lekcje nurkowe na basenie i w naturalnych zbiornikach, a także wsparcie ze strony doświadczonych nurków.

Sprawdź, jakie licencje możesz zdobyć!

Wyjazdy nurkowe

Organizujemy także wyjazdy nurkowe, podczas których pod okiem doświadczonych nurków doskonalić możesz swoje umiejętności. Jeździmy zarówno na krótkie 1-3 dniowe wyprawy nad polskie zbiorniki, jak i na tygodniowe wyjazdy wakacyjne.

Weekendowy wyjazd wakacyjny to doskonały sposób na zrelaksowanie się po pracowitym tygodniu i bardzo dobra forma rozgrzewki przed większym wyjazdem. To także świetna okazja na poznawanie polskich podwodnych atrakcji.

Sprawdź, gdzie możesz z nami jechać!

Sprzęt nurkowy

W Centrum Nurkowym Octopus możesz zarówno wypożyczyć sprzęt, niezależnie od tego czy wybierasz się na nurki z nami czy ze znajomymi, jak i kupisz go w atrakcyjnych cenach. Oferujemy szeroki wybór markowego sprzętu znanych i cenionych producentów.

Sprawdź, co możesz u nas znaleźć!

Nabijanie butli

W naszym centrum możesz również napełnić swoją butlę powietrzem! Posiadamy nowy kompresor Coltri, który potrafi nabić butlę w zaledwie 8 minut, dlatego też robimy to praktycznie od ręki! Jeśli więc chcesz nabić butlę w dniu wyjazdu, zapraszamy!

Sprawdź, co jeszcze możesz napełnić powietrzem w Octopusie!