Zostań nurkiem w kilka chwil! Octopus oferuje kursy nurkowe dla początkujących, które nadają im pełne uprawnienia nurkowe (pozostałe licencje i certyfikaty poniżej!). Po odbyciu szkolenia otrzymasz licencję nurkową o stopniu P1 (CMAS) lub OWD (PADI), która uprawni Cię do nurkowania na głębokość nie większą niż 20 metrów (CMAS) lub 18 metrów (PADI) w parze z innym nurkiem o tych samych (lub wyższych) uprawnieniach.

Tym samym najciekawsze podwodne atrakcje w każdym rejonie świata staną przed Tobą otworem!

Pełny kurs potrwa około 2-3 tygodnie w zależności od Twoich możliwości. Składa się on z trzech elementów:

  • wykładów teoretycznych, podczas których poznasz niezbędne podstawy, których znajomość jest konieczna przed wejściem do wody
  • lekcji na basenie, w czasie których oswoisz się ze sprzętem oraz po raz pierwszy zanurzysz się pod wodę w pełnym ekwipunku
  • nurkowania w otwartych wodach

Licencja P1 uprawni Cię nie tylko do eksploracji podwodnego świata, ale i zdobywania kolejnych uprawnień w ramach systemów CMAS lub PADI. Chodzi między innymi o nurkowanie w skafandrze suchym, podlodowe, wrakowo-morskie.

Naturalnie na czas kursu zapewniamy cały niezbędny sprzęt – od powietrza w butli, po dopasowaną piankę i rękawice! W cenie znajdują się również dojazdy i wejścia na basen oraz wody otwarte, a także certyfikat.

Koszt szkolenia: 2100 PLN

UWAGA!!! W cenę wliczony jest także kwartalny karnet OPEN na siłownię Formula, mieszczącą się obok naszego centrum! Dzięki temu nie tylko ponurkujesz, ale także poprawisz formę i polepszysz kondycję!

Chcesz rozpocząć kurs? Zadzwoń do nas (515-101-170), a dowiesz się kiedy rozpoczynamy kolejną edycję! Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!


Pozostałe licencje:

Advanced Open Water Diver

Kurs dla każdego, kto posiada licencję OWD lub podobną w innej organizacji. W czasie pięciu nurkowań doskonali się techniki nurkowania poznane podczas kursu OWD, a także rozszerza je o dodatkowe umiejętności. W czasie szkolenia odbywa się dwa nurkowania obowiązkowe – głębokie (do 30m) i nawigacyjne, a także trzy wybierane z listy:

dodatkowe nurki

Koszt szkolenia: 1200 PLN

Rescue Diver

Jest to kurs dla tych, którzy nie chcą być tylko nurkami rekreacyjnymi, a chcą wznieść się na wyższy poziom nurkowej edukacji i odpowiedzialności. Posiadanie uprawnień Nurka Ratownika PADI Rescue Diver to niezwykle cenne osiągnięcie dające ponadto ogromny prestiż w środowisku nurkowym. Szkolenie to uczy udzielania pomocy sobie oraz innym w wielu sytuacjach awaryjnych. Umiejętności nabyte w trakcie kursu dadzą Tobie oraz Twoim znajomym, poczucie bezpieczeństwa i spokoju podczas wielu wspaniałych wypraw. Staniesz się niezwykle cennym i szanowanym nabytkiem wielu grup nurkowych.

Uczestnikami kursu mogą być osoby posiadające certyfikat PADI AOWD lub równoważny innej organizacji. Co ważne ukończenie kursu uprawnia nas do prawdziwie profesjonalnego kursu nurkowego PADI DIVEMASTER.

Kurs szkolenia: 1400 PLN

Divemaster

Jest to kurs dla osób, które chcą być elitą nurkową. Pozwala na połączenie przyjemnego z pożytecznym, gdyż po ukończeniu tego kursu nurkowanie można potraktować, jako zawód. Certyfikat PADI Divemaster daje możliwość pracy w centrach nurkowych, jako pomoc instruktora. Staniesz się specjalistą poszukiwanym na rynku pracy a także umożliwi Ci to dalszą szansę na podnoszenie kwalifikacji w kolejnych zawodowych kursach.

Aby przystąpić do kursu należy posiadać certyfikaty: PADI AOWD i PADI RESCUE DIVER lub równoważne innej organizacji. Należy również posiadać 20 odnotowanych nurkowań. Minimalny wiek to 18 lat. Kurs trwa aż uzyskasz odpowiednie kwalifikacje, ze względu na to, iż aby otrzymać certyfikat musisz mieć odnotowane 60 nurkowań w rejestrze nurkowym. Nie dłużej jednak niż 12 miesięcy.

Koszt szkolenia: 3000 PLN

Junior Open Water Diver

Kurs nurkowania dla najmłodszych, wprowadzający do pięknego świata podwodnej przygody. Międzynarodowy system szkolenia organizacji PADI zapewnia maksymalne bezpieczeństwo naszych pociech podczas zajęć. Wymagany wiek do otrzymania certyfikatu Junior OWD to 10-14 lat. Uprawnienia te umożliwiają nurkowanie do głębokości 12 m wraz z instruktorem lub z osobą dorosłą posiadającą uprawnienia minimum PADI OWD.

Koszt szkolenia: 1200 PLN

Każdy młody nurek może naturalnie zdobyć licencję Advanced w ramach swojego Junior OWD, której koszt to 800 PLN.

Ponadto:

Oferujemy także kursy specjalizacyjne: suchy skafander (1000 PLN), perfekcyjna pływalność (500 PLN), nurkowanie nocne (500 PLN), nawigacja (500 PLN), głębokie (1000 PLN), wrakowe (1000 PLN), EFR (500 PLN), EFR + Rescue (1500 PLN), specjalizacja Nitrox (1000 PLN), nurkowanie wielopoziomowe (600 PLN), poszukiwanie i wydobywanie (600 PLN), skuter podwodny DPV (600 PLN), strzelanie bojki (600 PLN).

Możesz również skorzystać z oferty kursów technicznych:

  • Tec Rec Deep 40 DSAT (1500 PLN)
  • Tec Rec Deep 45 DSAT (1500 PLN)
  • Tec Rec Deep 50 DSAT (1500 PLN)
  • Tec Rec Deep 40-45-50 DSAT (3500 PLN)
  • Tec Rec Trimix 65 DSAT (2500 PLN)
  • Tec Rec Full Trimix DSAT (3000 PLN)

Sprawdź, kiedy organizujemy najbliższe kursy!