group of divers ascending from dive in utila, bay islands, honduras - underwater skin divers

W okresie zimowym wyjazdy na wody otwarte są niemożliwe, dlatego też kursy w tym czasie będą miały nieco inną formę. Przez zimę przerobiona zostanie część teoretyczna i basenowa – poznasz wszystkie ważne zagadnienia i przećwiczysz nurkowanie na basenie, z kolei zwieńczeniem kursu będzie wyjazd na wody otwarte do Chorwacji*, który będzie miał miejsce w weekend majowy (29.04-06.05.2017). Na nurki jedziemy wtedy z zaprzyjaźnionym Centrum Nurkowym Uboot!

Jeśli więc chcesz zdobyć licencję nurkową w czasie zimowych miesięcy zadzwoń do nas i umów się na konkretne terminy spotkań teoretycznych i basenowych! Ustalimy je z uwzględnieniem Twoich preferencji i naszej dostępności!

*Jest oczywiście możliwość zakończenia kursu na polskim zbiorniku.


Kurs nurkowy w Piekarach Śląskich

Po ukończeniu kursu otrzymasz podstawowe uprawnienia nurkowe (CMAS P1). Pozwolą Ci one na swobodne nurkowanie z partnerem do głębokości 20 metrów, dzięki czemu ogromna część podwodnych atrakcji stanie przed Tobą otworem.

W cenie kursu:

  • wykłady teoretyczne i zajęcia na krytym basenie
  • niezbędny sprzęt do nurkowania na czas kursu
  • certyfikat CMAS

Dodatkowo, dostaniesz także:

  • kwartalny karnet OPEN na siłownię lub fitness w Siłowni Formula w Piekarach Śląskich (jego wartość to ponad 300pln)

Cena kursu to 1400 PLN


Aby zapisać się na kurs możesz skorzystać z formularza kontaktowego, wysłać maila na adres centrum.octopus@gmail.com lub zadzwonić pod numery 515 101 170, 500 221 578.


Po skończeniu kursu będziesz mógł dołączyć do nas podczas wyjazdów nurkowych, zarówno tych długich w egzotyczne rejony, jak i weekendowych, kiedy jeździmy sprawdzać lokalne atrakcje! Będziesz mógł również dołączyć do swoich znajomych lub samodzielnie zorganizować swoje wymarzone wakacje!