egipt

Celem naszego kolejnego wypadu majówkowego znów będzie niezawodny Egipt. Tym razem wybierzemy się do miejsca ulubionego przez nurków – do leżącego na południu półwyspu Synaj Dahabu. Dahab oferuje świetne warunki nurkowe i fantastyczne podwodne atrakcje, włącznie z wyjątkowo popularnym Blue Hole na czele.


Jedziemy wspólnie z dolnośląskim
Centrum Nurkowym UBOOT.
Zapraszamy!


Uwaga! Nie musisz być nurkiem, by zejść z nami pod wodę! Jeśli nie masz jeszcze żadnej licencji, będziesz mógł ją sobie wyrobić podczas wyjazdu! Jeżeli z kolei chcesz podnieść swoje kwalifikacje – również nie ma problemu – wybierz z naszej oferty kurs, a przeprowadzimy go podczas wyjazdu! W czasie wyjazdu zakończymy również serię kursów nurkowych, które przeprowadzimy w okresie zimowym

Nie bez powodu w Egipcie jako Octopus będziemy już po raz piąty. To naprawdę doskonały kraj jeżeli chodzi o warunki nurkowe. Zresztą, sprawdźcie to sami, poniżej możecie zobaczyć nagranie z wyjazdu z 2016 roku.

Po Hurghadzie, Hamadzie, Marsa Alam, i zeszłorocznej Safadży, tym razem wybieramy Dahab! Rafy w Dahab ciągną się przez całą długość wybrzeża, ale do najbardziej popularnych wśród nurków można zaliczyć znajdującą się kilka kilometrów na północ od miasta Blue Hole (dosłownie – Błękitna Dziura), gdzie zaledwie kilka metrów od brzegu znajduje się szerokie na około 50 m zagłębienie osiągające głębokość 100 m. Innym miejscem przyciągającym nurkujących jest Blue Lagoon w południowej części miasta i Canyon na północ od niego.

Oczywiście wszystkie te miejsca nurkowe zaliczymy podczas naszego wyjazdu. Liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że miejsca na podobne wyjazdy rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli więc chcesz zarezerwować wyjazd dla siebie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 515 101 170, poprzez formularz kontaktowy lub na Facebooku.

 

Szczegóły wyjazdu:

Wyjeżdżamy w terminie 02/05/2020-09/05/2020. Pakiet noclegowy kosztuje 370 euro i zawiera zakwaterowanie (7 noclegów) w hotelu Sea Soul w samym centrum miasta i przy centrum nurkowym, wyżywienie (śniadania + obiadokolacje: kurczak, mięso wołowe, kofta jagnięca, żeberka jagnięce, pita, ryż, warzywa, napoje), transfery z i na lotnisko.

Cena przelotu to 1430 pln. Wielkość bagażu oraz godziny wylotu podamy wkrótce.

Pakiet nurkowy kosztuje 260 euro/os. i zawiera:

  • 5 dni nurkowych, po dwa nurkowania dziennie (3 dni z brzegu, 2 dni z łodzi)
  • transfery z hotelu na łódkę
  • lunch na łodzi, napoje
  • butle nurkowe, balast
  • polscy przewodnicy

Komplet sprzętu do nurkowania w naszym Centrum: 350 złotych

Komplet sprzętu do snurkowania w naszym Centrum: 150 złotych

Cena nie obejmuje:
– ubezpieczenia obowiązkowego sporty ekstremalne
– dojazdu do i powrotu z lotniska Katowice Pyrzowice
– wycieczek fakultatywnych
– odbycia kursów nurkowych i specjalizacji w trakcie wyjazdu
– wypożyczenia sprzętu nurkowego
– nurkowania nocnego

Zapisy i zgłoszenia prosimy kierować do wtorku, tj. 07.01.2020 pod numer telefonu 515 101 170.

Do 14.01.2020 należy dokonać opłaty zaliczkowej w wysokości 30%. Wówczas oferta staje się wiążąca. Pozostała cześć wymagana będzie na miesiąc przed wylotem.