egipt

Żadne miejsce nie gwarantuje pogody tak jak Egipt. Niewiele krajów oferuje również tak doskonałe warunki nurkowe! Dlatego właśnie jeszcze przed końcem kwietnia wylądujemy na rozgrzanym, afrykańskim lądzie, zameldujemy się w doskonałym hotelu, założymy pianki i czym prędzej zejdziemy pod wodę by zapomnimy o całym świecie!


Jedziemy wspólnie z dolnośląskim
Centrum Nurkowym UBOOT.
Zapraszamy!


Uwaga! Nie musisz być nurkiem, by zejść z nami pod wodę! Jeśli nie masz jeszcze żadnej licencji, będziesz mógł ją sobie wyrobić podczas wyjazdu! Jeżeli z kolei chcesz podnieść swoje kwalifikacje – również nie ma problemu – wybierz z naszej oferty kurs, a przeprowadzimy go podczas wyjazdu! W czasie wyjazdu zakończymy również serię kursów nurkowych, które przeprowadzimy w okresie zimowym

Nie bez powodu w Egipcie jako Octopus będziemy już po raz czwarty. To naprawdę doskonały kraj jeżeli chodzi o warunki nurkowe. Zresztą, sprawdźcie to sami, poniżej możecie zobaczyć nagranie z wyjazdu z 2016 roku.

Po Hurghadzie, Hamadzie i Marsa Alam, tym razem wybieramy się do Safadży. Podwodne okolice tego miasta oferują wspaniałe spotkania z tropikalnymi rybami w ponad 40 miejscach. Tutejsze rafy są domem dla delfinów, żółwi, muren, rekinów, płaszczek, koników morskich, czy, naszych ulubionych ośmiornic.. Liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że miejsca na podobne wyjazdy rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli więc chcesz zarezerwować wyjazd dla siebie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 515 101 170, poprzez formularz kontaktowy lub na Facebooku.

 

Szczegóły wyjazdu:

Cena naszego wyjazdu to 2499 złotych (3898 za jedynkę, 2399 za trzecią osobę w dostawce) + pakiet nurkowy. Wyjeżdżamy w terminie 29/04/2019-06/05/2019. Cena zawiera przelot, transfer lotnisko-hotel, zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie All-inclusive, ubezpieczenie podstawowe.

Pakiet nurkowy kosztuje 260 euro/os. i zawiera:

  • 5 dni nurkowych, po dwa nurkowania dziennie
  • transfery z hotelu na łódkę
  • lunch na łodzi, napoje
  • butle nurkowe, balast
  • polscy przewodnicy

Komplet sprzętu do nurkowania w naszym Centrum: 300 złotych

Komplet sprzętu do snurkowania w naszym Centrum: 150 złotych

Nasze zakwaterowanie to 4-gwiazdkowy Hotel Shams Safaga z prywatną plażą i rafą koralową zlokalizowaną niedaleko brzegu.