aktualności 2020

Powoli wszystko wraca do normalności w tym trudnym 2020 roku, do nurkowania wracamy i my! Od jakiegoś czasu jeździmy na nury regularnie – jeśli więc chcesz jechać z nami – zadzwoń!

W najbliższych tygodniach będziemy kończyć rozpoczęte w zimie kursy, a także realizować nowe. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy krótki wpis pokazujący jak wygląda kurs nurkowy – szczególnie polecamy zamieszczony wewnątrz filmik na ten temat!

Poza regularnymi wyjazdami na pobliskie zbiorniki ruszymy także za granicę! W tym roku planujemy dwa wyjazdy – celem na wrzesień jest chorwacki półwysep Istria, z kolei w ostatnim kwartale prawdopodobnie zanurkujemy na Gozo!

O tym, dlaczego warto z nami jechać – jeśli nie przekonało Cię jeszcze powyższe nagranie z wyjazdu do Chorwacji – również napisaliśmy na naszym blogu w poście pt. Nudne wakacje? To nie dla nas!

Ostatnią ważną informacją na ten rok jest fakt, że stawiamy właśnie bazę nurkową nad trzebińskim Balatonem! Postępy możecie śledzić na nowej stronie na facebooku: Baza Nurkowa Octopus Trzebinia.

Cała infrastruktura stanie na miejscu jeszcze w lipcu, o czym poinformujemy Was natychmiast!

Trzebinia