egipt

Majówkę 2018 planujemy spędzić w prawdziwym nurkowym raju. Mówi się, że rafy Egiptu to, zaraz po koralach w Australii, najpiękniejsze miejsca nurkowe. Dlatego właśnie jeszcze przed końcem kwietnia wylądujemy na rozgrzanym, afrykańskim lądzie, zameldujemy się w doskonałym hotelu, założymy pianki i czym prędzej zejdziemy pod wodę i zapomnimy o całym świecie 🙂


Jedziemy wspólnie z dolnośląskim
Centrum Nurkowym UBOOT.
Zapraszamy!


Uwaga! Nie musisz być nurkiem, by zejść z nami pod wodę! Jeśli nie masz jeszcze żadnej licencji, będziesz mógł ją sobie wyrobić podczas wyjazdu! Jeżeli z kolei chcesz podnieść swoje kwalifikacje – również nie ma problemu – wybierz z naszej oferty kurs, a przeprowadzimy go podczas wyjazdu! W czasie wyjazdu zakończymy również serię kursów nurkowych, które przeprowadzimy w okresie zimowym

Nie bez powodu w Egipcie jako Octopus będziemy już po raz trzeci. To naprawdę doskonały kraj jeżeli chodzi o warunki nurkowe. Zresztą, sprawdźcie to sami, poniżej możecie zobaczyć nagranie z wyjazdu z zeszłego roku.

Po Hurghadzie i Hamadzie, tym razem wybieramy się do Marsa Alam. Choć zwykle w tej miejscowości nurkuje się z brzegu, naszej ekipie zapewnimy łódź, która będzie do naszej dyspozycji przez cały okres pobytu. Liczba miejsc jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że miejsca na podobne wyjazdy rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli więc chcesz zarezerwować wyjazd dla siebie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 515 101 170, poprzez formularz kontaktowy lub na Facebooku.

 

Szczegóły wyjazdu:

Cena naszego wyjazdu to 2600 złotych + pakiet nurkowy. Wyjeżdżamy w terminie 28/04/2018-05/05/2018. Cena zawiera przelot, transfer lotnisko-hotel, zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie All-inclusive, ubezpieczenie podstawowe.

Pakiet nurkowy kosztuje 260 euro/os. i zawiera:

  • 4 dni nurkowe z łodzi
  • 1 dzień na Abu Dabbab w poszukiwaniu żółwi lub 1 dzień nurkowy z łodzi w Port Ghalib na Marsa Shouna i Marsa Moubarak w poszukiwaniu krowy morskiej
  • transfery z hotelu na łódkę
  • lunch na łodzi, napoje
  • butle nurkowe, balast
  • polscy przewodnicy

Dodatkowo, zapewniamy możliwość zorganizowania 3 nurkowania w ciągu dnia za 25 euro/os.

Nasze zakwaterowanie to 5-gwiazdkowy Royal Brayka Resort z prywatną plażą i rafą koralową zlokalizowaną niedaleko brzegu.

Do naszej dyspozycji będą dwa rodzaje łodzi – 8-osobowe speed boaty oraz duża łódź dla całej ekipy. Speed boaty typu Zodiak wykorzystywane są do krótszych wycieczek, głównie po to by nurkować z delfinami w Sha’ab Marsa Alam lub Sha’ab Samadai. Duża łódź z której będziemy nurkować w pozostałe dni wyposażona jest w łazienkę, taras, pokład wewnętrzny i wszystko, co potrzebne jest by zrelaksować się między nurkami. Obsługę zapewnia wielojęzyczna załoga.

2017-12-03_20h53_46