prezent nurkowy (2)

Nie ma lepszego prezentu, niż zarażenie kogoś prawdziwą pasją! Nasze centrum oferuje wyjątkową kartę podarunkową, która nie tylko świetnie sprawdzi się jako podarunek na każdą okazję, ale i przyniesie ogromną radość obdarowanemu 🙂 Jeżeli więc chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent nurkowy, nie czekaj!

Prezent nurkowy – indywidualne intro na basenie

W ramach naszej karty podarunkowej obdarowana osoba będzie mogła zrealizować intro (wprowadzenie do nurkowania), w czasie którego nauczy się teoretycznych podstaw, pozna sprzęt nurkowy, a także zanurkuje w basenie w towarzystwie doświadczonego instruktora!

prezent nurkowy

W ramach intro zapewniamy opiekę doświadczonych nurków, cały niezbędny sprzęt, transport na basen oraz niesamowitą zabawę! Pierwsze zetknięcie z nurkowaniem, pierwsze założenie pełnego ekwipunku i wreszcie, pierwszy głęboki oddech pod wodą to przeżycia, których nie da się zapomnieć! Zrób komuś wyjątkową niespodziankę! Kto wie, może zapoczątkuje ona gorącą pasję, a ciekawy prezent stanie się wyjątkowym darem? 🙂

Aby sprawić komuś naszą kartę podarunkową skontaktuj się z nami, lub wyślij nam prywatną wiadomość na facebook’u! Obdarowana osoba po otrzymaniu prezentu będzie mogła indywidualnie ustalić z nami szczegóły zrealizowania prezentu.

Masz inny pomysł na prezent nurkowy?

Jeśli osoba, która ma zostać obdarowana już nurkuje, a intro to dla niej za mało, zadzwoń do nas! Prezentem może być kurs na bardziej zaawansowane licencje, poszczególne elementy sprzętu czy wyjazd nurkowy!